@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

Vianočné zľavy na všetko až 15%

zavrieť

Autosedačka Maxi-Cosi Titan Pro i-Size

ZADARMO doručíme k vám domov 3 roky záruka

Titan Pro i-Size je autosedačka s ISOFIXOM pre deti od 15 mesiacov do približne 12 rokov (76 – 150 cm). Ako autosedačka 2v1 rastie spolu s dieťaťom viac ako 10 rokov. Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Titan Pro i-Size je najmodernejšia autosedačka Maxi-Cosi vo svojej kategórii, preto uspokojí aj rodičov s najvyššími nárokmi na bezpečnostnú výbavu a ponúkaný komfort pre dieťa. Víťaz testu Stiftung Warentest 05/2022.

Viac informácií

Skladom, v pondelok 6.2. 

ZADARMO doručíme k vám domov v pondelok 6.2. Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

 • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 24 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 10,00 € Zadarmo v pondelok 6.2.
 • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 10,00 € Zadarmo na odber v pondelok 6.2.

3 roky záruka

Kategórie: Autosedačky 9-36 kg

Prečo vybrať Titan Pro i-Size

Autosedačky radu Titan sú vždy dve sedačky v jednej. Kombinujú skupinu autosedačiek do približne 4 rokov veku dieťaťa a skupinu autosedačiek približne od 4 rokov do 12 rokov veku dieťaťa. Tento rad autosedačiek je vhodný predovšetkým pre rodičov, ktorí často prevážajú deti rôzneho veku, ako druhá autosedačka do rodiny alebo ako sedačka k starým rodičom.

Vysokú úroveň bezpečia zaisťuje schválenie podľa novej prísnejšej normy i-Size. Polstrované bočnice sú novo vybavené pokročilou ochranou proti bočnému nárazu G-CELL. Pohodlné a priestranné sedadlo umožňuje polohovanie do odpočinkovej pozície a má výškovo polohovateľnú opierku hlavy. O pohodlie dieťaťa sa postará aj ventilačný systém ClimaFlow.

Náš tip

Titan Pro i-Size je aktuálne najlepšia autosedačka Maxi-Cosi v kategórii, preto ju odporúčame všetkým rodičom s najvyššími nárokmi na bezpečie a komfort svojho dieťaťa.

2.5 Hodnotenie sedačky autoklubom ADAC

 • Bezpečnosť: 2.5
 • Obsluha: 2.6
 • Ergonómia: 2.2
 • Škodliviny: 1.0
 • Spracovanie a čistenie: 2.3
 • 0.6 - 1.5 veľmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojujúce
 • 3.6 - 4.5 dostatočné
 • 4.6 - 5 nedostatočné

Dôležité vlastnosti

10 let

Autosedačka na 10 rokov

Autosedačka 2v1 rastie spoločne s vašim dieťaťom od batoľaťa až do cca 12 rokov. Do váhy 18 kg je dieťa zaistené pomocou 5bodového bezpečnostného pásu. Neskôr je 5bodový pás nahradený bezpečnostným pásom vo vozidle a autosedačka tak poskytuje spoľahlivú ochranu až do chvíle, keď dieťa dosiahne výšku 150 cm.

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

Luxus

Luxusné prevedenie

Celkový dizajn autosedačky, poťahovej látky, kvalita polstrovania, to všetko je u Titan Pro i-Size k dispozícii v luxusnom vysoko kvalitnom prevedení. S touto autosedačkou získate to najlepšie, čo Maxi-Cosi ponúka.

isofix

ISOFIX

Vďaka inštalácii autosedačky pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o pás Top Tether, ktorý zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

top tether

Top Tether

Horný upevňovací popruh minimalizuje otáčanie autosedačky a tým znižuje možné zranenia v oblasti hlavy a krku v prípade zrážky.

Polohování

Polohovanie sedadla

Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola Titan Pro i-Size navrhnutá s naklápacími polohami a vďaka tomu poskytuje vášmu dieťaťu počas spánku na cestách perfektný komfort. A to po celú dobu používania autosedačky.

Pásy

Pásy s funkciou Easy-in

Systém popruhov Easy-in robí česť svojmu menu. 5bodové bezpečnostné pásy sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám uľahčili nastupovanie a vystupovanie vášho dieťatka z auta. Pásy držia v polohe, v ktorej neprekážajú počas nastupovania do autosedačky.

Roste

Prispôsobí sa rastu dieťaťa

Nastaviteľná opierka hlavy ponúka niekoľko výškových pozícií, ktoré umožňujú prispôsobiť autosedačku vášmu rastúcemu dieťaťu. Vďaka integrovanému vedeniu pásov je nastavovanie opierky hlavy intuitívne a rýchle.

G-cell

Bočná ochrana G-CELL

Mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa. G-CELL 2.0 pridáva ďalší vstavaný chránič a poskytuje maximálnu ochranu s vylepšenou 3D absorpciou nárazov, aby bola zaistená bezpečnosť vášho dieťaťa z viacerých uhlov.

AP

AirProtect® ochrana hlavy

Patentovaná ochrana proti bočnému nárazu AirProtect® v opierke hlavy znižuje riziko poranenia hlavy až o 20% a polstrovanie zároveň zvyšuje pohodlie vášho dieťaťa.

ClimaFlow

Ventilácia Clima Flow

Autosedačka Titan Pro i-Size je navrhnutá s vylepšenými a rozšírenými ventilačnými panelmi ClimaFlow a priedušnou penou pre zlepšenie cirkulácie vzduchu a udržanie správnej teploty vášho dieťaťa.

Pozrite sa na video

Parametre

Schválenie podľa normy EÚ i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 76 – 150 cm

Približný vek od 15 mesiacov do 12 rokov

Umiestnenie v smere jazdy áno

Umiestnenie proti smeru jazdy nie

Polohovanie áno

Prateľný poťah áno

Pútanie ISOFIXom áno, 76 – 150 cm

Spôsob pútanie dieťaťa 76 – 105 cm 5-bodový pás

Spôsob pútanie dieťaťa 100 – 150 cm 3-bodový pás

Typ bočnej ochrany rozšírená G-CELL

Systém odvetrávania áno, ClimaFlow

Výška minimálna 60 cm

Výška maximálna 76 cm

Šírka 46 cm

Váha 12.5 kg