@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

Vianočné zľavy na všetko až 15%

zavrieť

Autosedačka Maxi-Cosi Titan i-Size

ZADARMO doručíme k vám domov 3 roky záruka

Titan i-Size je autosedačka s ISOFIXOM pre deti od 15 mesiacov do približne 12 rokov (76 – 150 cm). Ako autosedačka 2v1 rastie spolu s dieťaťom viac ako 10 rokov. Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Titan i-Size zaujme vyváženosťou vysokého bezpečia, miery komfortu a obstarávacej ceny.

Viac informácií

Skladom, v pondelok 6.2. 

ZADARMO doručíme k vám domov v pondelok 6.2. Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

  • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 24 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 10,00 € Zadarmo v pondelok 6.2.
  • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 10,00 € Zadarmo na odber v pondelok 6.2.

3 roky záruka

Kategórie: Autosedačky 9-36 kg

Prečo vybrať Titan i-Size

Autosedačky radu Titan sú vždy dve sedačky v jednej. Kombinujú skupinu autosedačiek do približne 4 rokov veku dieťaťa a skupinu autosedačiek približne od 4 rokov do 12 rokov veku dieťaťa. Tento rad autosedačiek je vhodný predovšetkým pre rodičov, ktorí často prevážajú deti rôzneho veku, ako druhá autosedačka do rodiny alebo ako sedačka k starým rodičom.

Vysokú úroveň bezpečia zaisťuje schválenie podľa novej prísnejšej normy i-Size. Polstrované bočnice sú novo vybavené pokročilou ochranou proti bočnému nárazu G-CELL. Pohodlné a priestranné sedadlo umožňuje polohovanie do odpočinkovej pozície a má výškovo polohovateľnú opierku hlavy.

Dôležité vlastnosti

10 let

Autosedačka na 10 rokov

Autosedačka 2v1 rastie spoločne s vašim dieťaťom od batoľaťa až do cca 12 rokov. Do váhy 18 kg je dieťa zaistené pomocou 5bodového bezpečnostného pásu. Neskôr je 5bodový pás nahradený bezpečnostným pásom vo vozidle a autosedačka tak poskytuje spoľahlivú ochranu až do chvíle, keď dieťa dosiahne výšku 150 cm.

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

isofix

ISOFIX

Vďaka inštalácii autosedačky pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o pás Top Tether, ktorý zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

top tether

Top Tether

Horný upevňovací popruh minimalizuje otáčanie autosedačky a tým znižuje možné zranenia v oblasti hlavy a krku v prípade zrážky.

Polohování

Polohovanie sedadla

Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola Titan i-Size navrhnutá s naklápacími polohami a vďaka tomu poskytuje vášmu dieťaťu počas spánku na cestách perfektný komfort. A to po celú dobu používania autosedačky.

Roste

Prispôsobí sa rastu dieťaťa

Nastaviteľná opierka hlavy ponúka niekoľko výškových pozícií, ktoré umožňujú prispôsobiť autosedačku vášmu rastúcemu dieťaťu. Vďaka integrovanému vedeniu pásov je nastavovanie opierky hlavy intuitívne a rýchle.

G-cell

Bočná ochrana G-CELL

Mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa. G-CELL pridáva ďalší vstavaný chránič a poskytuje maximálnu možnú ochranu.

Pozrite sa na video

Parametre

Schválenie podľa normy EÚ i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 76 – 150 cm

Približný vek od 15 mesiacov do 12 rokov

Umiestnenie v smere jazdy áno

Umiestnenie proti smeru jazdy nie

Polohovanie áno

Prateľný poťah áno

Pútanie ISOFIXom áno, 76 – 150 cm

Spôsob pútanie dieťaťa 76 – 105 cm 5-bodový pás

Spôsob pútanie dieťaťa 100 – 150 cm 3-bodový pás

Typ bočnej ochrany rozšírená G-CELL

Systém odvetrávania nie

Výška minimálna 56.7 cm

Výška maximálna 80.2 cm

Šírka 44.4 cm

Váha 11 kg