@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

Vianočné zľavy na všetko až 15%

zavrieť

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360

ZADARMO doručíme k vám domov 3 roky záruka

Pebble 360 je autosedačka pre deti od narodenia do 15 mesiacov (40 – 83 cm). Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Pebble 360 ponúka maximálny komfort, pohodlie a bezpečné cestovanie vo svojej kategórii, preto uspokojí aj rodičov s najvyššími nárokmi.

Viac informácií

Skladom, v pondelok 6.2. 

ZADARMO doručíme k vám domov v pondelok 6.2. Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

 • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 24 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 10,00 € Zadarmo v pondelok 6.2.
 • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 10,00 € Zadarmo na odber v pondelok 6.2.

3 roky záruka

Kategórie: Autosedačky 0 – 13 kg

Prečo vybrať Pebble 360

Autosedačky radu Pebble ponúkajú vždy najviac bezpečnostných prvkov, najviac komfortu pre bábätká a aj punc luxusu vďaka použitým hodnotným materiálom. Tiež pri najnovšom modeli Pebble 360 zaisťuje vysoké bezpečie chytro navrhnutá škrupina a zdokonalená rozšírená ochrana pri bočnom náraze G-CELL.

Istotu bezpečia navyše zvyšuje bezpečnostná novorodenecká vložka, ktorá pomáha docieliť správnu polohu u najmenších bábätiek. Opierka hlavy a pásyvýškovo polohovateľné podľa toho, ako dieťatko rastie. O pohodlie dieťaťa sa postará aj ventilačný systém ClimaFlow. Samozrejmosťou je integrovaná sklápacia slnečná strieška na ochranu pred slnkom a vetrom.

K autosedačke Pebble 360 je možné dokúpiť ISOFIX základňu Maxi-Cosi FamilyFix 360. Získate tak ešte väčšie pohodlie pre pútanie autosedačky, ale aj sedadlo, ktoré je možné otočiť smerom k dverám vozidla, čo umožňuje pohodlné usadenie dieťaťa. Navyše je možné na základňu FamilyFix 360 pripevniť aj pokračujúcu autosedačku pre väčšie deti Pearl 360, takže touto voľbou si výhodne zaistíte cestovanie až do 4 rokov veku dieťaťa.

Autosedačku je možné použiť ako súčasť cestovného systému s kočíkmi Maxi-Cosi a ďalších značiek, ktoré sú kompatibilné so systémom Maxi-Cosi Click and Go.

Náš tip

Pebble 360 je aktuálne najlepšia autosedačka Maxi-Cosi v kategórii, preto ju odporúčame všetkým rodičom s najvyššími nárokmi na bezpečie a komfort svojho dieťaťa.

1.8 Hodnotenie sedačky autoklubom ADAC

 • Bezpečnosť: 1.3
 • Obsluha: 2.3
 • Ergonómia: 2.0
 • Škodliviny: 1.0
 • Spracovanie a čistenie: 1.9
 • 0.6 - 1.5 veľmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojujúce
 • 3.6 - 4.5 dostatočné
 • 4.6 - 5 nedostatočné

Dôležité vlastnosti

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

Luxus

Luxusné prevedenie

Celkový dizajn autosedačky, poťahovej látky, kvalita polstrovania, to všetko je u Pebble 360 k dispozícii v luxusnom vysoko kvalitnom prevedení. S touto autosedačkou získate to najlepšie, čo Maxi-Cosi ponúka.

Vložka

Novorodenecká vložka

Súčasťou autosedačky je bezpečnostná vložka pre novorodenca, ktorá obmedzuje priestor v autosedačke a bábätko môže ležať rovnejšie v pohodlnej a ergonomickej polohe. Novorodenecká vložka pre Pebble 360 je špeciálne navrhnutá v spolupráci s pediatrami.
G-CELL

Bočná ochrana G-CELL

Mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa. G-CELL pridáva ďalší vstavaný chránič a poskytuje tak maximálnu možnú ochranu.

Pasy

Pásy s funkciou Easy-in

Systém popruhov Easy-in robí česť svojmu menu. 3bodové bezpečnostné pásy sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám uľahčili cestovanie s vašim dieťatkom. Pásy držia v polohe, v ktorej neprekážajú počas vkladania dieťaťa do autosedačky.

Roste

Prispôsobí sa rastu dieťaťa

Nastaviteľná opierka hlavy ponúka niekoľko výškových pozícií, ktoré umožňujú prispôsobiť autosedačku vášmu rastúcemu dieťaťu. Vďaka integrovanému vedeniu pásov je nastavovanie opierky hlavy intuitívne a rýchle.

ClimaFlow

Ventilácia ClimaFlow

Autosedačka Pebble 360 je navrhnutá s vylepšenými a rozšírenými ventilačnými panelmi ClimaFlow a priedušnou penou na zlepšenie cirkulácie vzduchu a udržanie správnej teploty vášho dieťaťa.
Stríška

Sklápacia slnečná strieška

Súčasťou autosedačky je integrovaná sklápacia slnečná strieška, ktorá ponúka ochranu pred slnkom a vetrom.

Isofix základna

ISOFIX základňa

Po dokúpení základne FamilyFix 360 je možné inštalovať autosedačku pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX. Tým získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o podpernú nohu, ktorá zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

180

Výhoda rotácie o 180 stupňov

So základňou FamilyFix 360 získate ďalšie výhody pre pohodlné používanie autosedačky Pebble 360. FlexiSpin je šikovný, vstavaný rotačný systém, ktorý umožňuje ľahké otáčanie autosedačky o 180 ° iba jednou rukou. Vďaka tomu je možné vaše dieťa ľahko posadiť a pripútať, pretože jednoducho otočíte autosedačku smerom k dverám auta.

Modulární základna

Modulárna základňa

Jedna základňa, dve sedačky:
modulárna základňa FamilyFix 360 je kompatibilná s autosedačkou pre bábätká Pebble 360 aj pokračujúcou autosedačkou Pearl 360 a umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Táto modularita poskytuje vynikajúci komfort pre prvé štyri roky s vašim dieťaťom.

Cestovní systém

Cestovný systém

Pebble 360 je možné pomocou adaptérov pripevniť na kočíky Maxi-Cosi a ďalšie modely kočíkov mnohých významných značiek. Detská autosedačka sa tak stáva súčasťou praktického cestovného systému, ktorý rozširuje vašu mobilitu a ponúka plnohodnotné riešenie pre cestovanie.

Pozrite sa na video

Parametre

Známka ADAC 1.8

Schválenie podľa normy EÚ i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 40 – 83 cm

Približný vek od narodenia do 15 mesiacov

Umiestnenie v smere jazdy nie

Umiestnenie proti smeru jazdy áno

Spôsob pútania dieťaťa 3bodový pás

Prateľný poťah áno

Pútanie 3bodovým pásom vozidla

Pútanie pomocou externej základne áno, po dokúpení základne

Externá základňa ISOFIX áno, FamilyFix 360

Novorodenecká vložka áno, bezpečnostná novorodenecká vložka

Strieška áno, súčasťou autosedačky

Súčasť cestovného systému [yesText]

Typ bočnej ochrany rozšírená G-CELL

Otočné sedadlo smerom k dverám auta áno, po dokúpení základne

Systém odvetrávania áno, ClimaFlow

Odnímateľný vnútorný nosič [noText]

Výška minimálna 35 cm

Výška maximálna 56 cm

Šírka 44 cm

Váha 4.3 kg