@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

Vianočné zľavy na všetko až 15%

zavrieť

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl Pro2 i-Size

ZADARMO doručíme k vám domov 3 roky záruka

Toto je autosedačka bez základne, ktorú musíte mať zakúpenú už s predchádzajúcou autosedačkou do 13 kg. Autosedačka bez základne nie je funkčná.

Pearl Pro2 i-Size je autosedačka s ISOFIXOM pre deti od 6 mesiacov do približne 4 rokov (67 – 105 cm). Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Je určená ako pokračujúca autosedačka predovšetkým pre rodičov, ktorí majú zakúpenú základňu FamilyFix3. Zaobstaraním Pearl Pro2 i-Size a spojením so základňou FamilyFix3 vznikne autosedačka, ktorá pre vaše dieťa ponúka vysoký štandard bezpečnosti a komfortu.

Viac informácií

Doručíme za 2-3 pracovné dni (skladom 5 ks)

ZADARMO doručíme k vám domov Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

  • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 24 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 10,00 € Zadarmo Doručíme za 2-3 pracovné dni
  • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 10,00 € Zadarmo Doručíme za 2-3 pracovné dni

3 roky záruka

Kategórie: Autosedačky do 18 kg

Prečo vybrať Pearl Pro2 i-Size

Autosedačky radu Pearl majú oddeliteľnú základňu, ktorú je možné použiť aj pre autosedačku pre bábätká do 13 kg. Model Pearl Pro2 i-Size ponúka vďaka ISOFIX základni FamilyFix3 možnosť otáčania sedadla. Predovšetkým malým deťom poskytuje bezpečnejšiu pozíciu proti smeru jazdy a tým väčším prípadne praktickejšiu pozíciu v smere jazdy. Sedadlo autosedačky obsahuje zmenšovaciu vložku pre najmenšie deti, dá sa ľahko sklopiť do odpočinkovej pozície a má výškovo polohovateľnú opierku hlavy, ktorá sa prispôsobí rastu dieťaťa. Vyššiu úroveň bezpečia zaisťujú polstrované bočnice.

V cene balenia

  • Sedadlo autosedačky bez základne

Dôležité vlastnosti

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

Proti směru

Dlhšie proti smeru jazdy

Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na vozovkách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúca energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Preto odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Modulární základna

Modulárna základňa

Jedna základňa, dve sedačky:
modulárna základňa FamilyFix3 je kompatibilná s autosedačkou pre bábätká CabrioFix i-Size aj autosedačkou Pearl Pro2 i-Size a umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Táto modularita poskytuje vynikajúci komfort pre prvé štyri roky s vašim dieťaťom. Základňu FamilyFix3 musíte mať zakúpenú s predchádzajúcou autosedačkou alebo ju dokúpiť zvlášť ako príslušenstvo.

Isofix

ISOFIX

Vďaka inštalácii autosedačky pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o podpernú nohu, ktorá zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

Noha

Oporná noha

Podperná noha zaisťuje dodatočnú stabilitu základne detskej autosedačky proti podlahe vozidla. Minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a znižuje sily pohybu vpred, vyvíjané na vaše dieťa pri nehode. Tým ho pomáha chrániť. Pre bezpečnú inštaláciu vo vašom vozidle je oporná noha výškovo nastaviteľná.

Polohování

Polohovanie

Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola Pearl Pro2 i-Size navrhnutá s naklápacími polohami v smere aj proti smeru jazdy a vďaka tomu poskytuje vášmu dieťaťu počas spánku na cestách perfektný komfort.

Pásy

Pásy s funkciou Easy-in

Systém popruhov Easy-in robí česť svojmu menu. 5bodové bezpečnostné pásy sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám uľahčili nastupovanie a vystupovanie vášho dieťatka z auta. Pásy držia v polohe, v ktorej neprekážajú počas nastupovania do autosedačky.

Roste

Prispôsobí sa rastu dieťaťa

Nastaviteľná opierka hlavy ponúka niekoľko výškových pozícií, ktoré umožňujú prispôsobiť autosedačku vášmu rastúcemu dieťaťu. Vďaka integrovanému vedeniu pásov je nastavovanie opierky hlavy intuitívne a rýchle.

Vložka

Zmenšovacia vložka

Integrovaná pohodlná vložka na použitie do 2 rokov (do 84 cm) ponúka letnú a zimnú stranu pre maximálne pohodlie a termoreguláciu.

Pozrite sa na video

Parametre

Schválenie podľa normy EÚ i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 67 – 105 cm

Približný vek od 6 mesiacov do 4 rokov

Pútanie ISOFIXom [yesText]

Pútanie 3bodovým pásom [noText]

Umiestnenie v smere jazdy áno, 76 – 105 cm

Umiestnenie proti smeru jazdy áno

Spôsob pútania dieťaťa 5bodový pás

Polohovanie áno

Prateľný poťah áno

Typ bočnej ochrany základná

Základňa nie je v cene, na dokúpenie FamilyFix3

Otočné sedadlo smerom k dverám auta nie

Modulárny systém jednej základne a dvoch sedačiek [yesText]

Novorodenecká vložka zmenšovacia vložka pre deti od 6 mesiacov do 2 rokov v cene autosedačky

Systém odvetrávania nie

Výška maximálna 59.5 cm

Šírka 47.5 cm

Váha 7.55 kg