@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

Vianočné zľavy na všetko až 15%

zavrieť

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

ZADARMO doručíme k vám domov 3 roky záruka

Toto je autosedačka bez základne, ktorú musíte mať zakúpenú už s predchádzajúcou autosedačkou do 13 kg. Autosedačka bez základne nie je funkčná.

Pearl 360 je autosedačka s ISOFIXOM pre deti od narodenia do približne 4 rokov (40 – 105 cm). Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Je určená ako pokračujúca autosedačka predovšetkým pre rodičov, ktorí majú zakúpenú základňu FamilyFix 360. Zaobstaraním Pearl 360 a spojením so základňou FamilyFix 360 vznikne autosedačka, ktorá vášmu dieťaťu ponúkne najvyššie možné bezpečie a úroveň komfortu v tejto kategórii autosedačiek. Víťaz testu Stiftung Warentest 05/2022.

Viac informácií

Skladom, v pondelok 6.2. 

ZADARMO doručíme k vám domov v pondelok 6.2. Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

 • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 24 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 10,00 € Zadarmo v pondelok 6.2.
 • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 10,00 € Zadarmo na odber v pondelok 6.2.

3 roky záruka

Kategórie: Autosedačky do 18 kg

Prečo vybrať Pearl 360

Autosedačky radu Pearl majú oddeliteľnú základňu, ktorú je možné použiť aj pre autosedačku pre bábätká do 13 kg. Najnovší model z tohto radu Pearl 360 ponúka vďaka ISOFIX základni FamilyFix 360 možnosť otáčania sedadla o 360 stupňov. Predovšetkým malým deťom poskytuje bezpečnejšiu pozíciu proti smeru jazdy a tým väčším prípadne praktickejšiu pozíciu v smere jazdy. A vďaka otočeniu autosedačky smerom k dverám auta usadíte svoje dieťa úplne pohodlne.

Sedadlo autosedačky obsahuje novorodeneckú vložku, dá sa ľahko sklopiť do odpočinkovej pozície a má výškovo polohovateľnú opierku hlavy, ktorá sa prispôsobí rastu dieťaťa. Vyššiu úroveň bezpečia zaisťujú polstrované bočnice s pokročilou ochranou proti bočnému nárazu G-CELL. O pohodlie dieťaťa sa postará aj ventilačný systém ClimaFlow.

Náš tip

Pokiaľ máte zakúpenú základňu FamilyFix 360. Pearl 360 aktuálne patrí medzi najlepšie autosedačky Maxi-Cosi v kategórii, preto ju odporúčame všetkým rodičom s najvyššími nárokmi na bezpečie a komfort svojho dieťaťa.

V cene balenia

 • Sedadlo autosedačky bez základne
 • Novorodenecká vložka

2.1 Hodnotenie sedačky autoklubom ADAC

 • Bezpečnosť: 2.1
 • Obsluha: 2.3
 • Ergonómia: 2.0
 • Škodliviny: 1.0
 • Spracovanie a čistenie: 2.5
 • 0.6 - 1.5 veľmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojujúce
 • 3.6 - 4.5 dostatočné
 • 4.6 - 5 nedostatočné

Dôležité vlastnosti

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

Luxus

Luxusné prevedenie

Celkový dizajn autosedačky, poťahovej látky, kvalita polstrovania, to všetko je u Pearl 360 k dispozícii v luxusnom vysoko kvalitnom prevedení. S touto autosedačkou získate to najlepšie, čo Maxi-Cosi ponúka.

Vložka

Novorodenecká vložka

Súčasťou autosedačky je vložka pre novorodencov. Tá je špeciálne navrhnutá tak, aby poskytovala väčšie pohodlie a ochranu pre najmenšie deti do 60 cm. Obmedzuje priestor v autosedačke a bábätko môže ležať rovnejšie v pohodlnej a ergonomickej polohe.

Proti směru

Dlhšie proti smeru jazdy

Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na vozovkách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúca energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Preto odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Modulární základna

Modulárna základňa

Jedna základňa, dve sedačky:
modulárna základňa FamilyFix 360 je kompatibilná s autosedačkou pre bábätká Pebble 360 a Coral 360 aj autosedačkou Pearl 360 a umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Táto modularita poskytuje vynikajúci komfort pre prvé štyri roky s vašim dieťaťom. Základňu FamilyFix 360 musíte mať zakúpenú s predchádzajúcou autosedačkou alebo ju dokúpiť zvlášť ako príslušenstvo.

360

Výhoda rotácie o 360 stupňov

FlexiSpin je šikovný, vstavaný rotačný systém, ktorý umožňuje ľahké otáčanie autosedačky o 360 ° iba jednou rukou. Vďaka tomu je možné vaše dieťa ľahko posadiť a pripútať, pretože jednoducho otočíte autosedačku smerom k dverám auta. Napriek tomu, že odporúčame voziť vaše dieťa čo najdlhšie otočené proti smeru jazdy, prechod do polohy v smere jazdy, keď je vaše dieťa dostatočne staré, je vďaka otáčaniu o 360 ° rýchly a jednoduchý.

Isofix

ISOFIX

Vďaka inštalácii autosedačky pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o podpernú nohu, ktorá zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

Noha

Oporná noha

Podperná noha zaisťuje dodatočnú stabilitu základne detskej autosedačky proti podlahe vozidla. Minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a znižuje sily pohybu vpred, vyvíjané na vaše dieťa pri nehode. Tým ho pomáha chrániť. Pre bezpečnú inštaláciu vo vašom vozidle je oporná noha výškovo nastaviteľná.

Polohování

Polohovanie

Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola Pearl 360 navrhnutá s naklápacími polohami v smere aj proti smeru jazdy a vďaka tomu poskytuje vášmu dieťaťu počas spánku na cestách perfektný komfort.

Pásy

Pásy s funkciou Easy-in

Systém popruhov Easy-in robí česť svojmu menu. 5bodové bezpečnostné pásy sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám uľahčili nastupovanie a vystupovanie vášho dieťatka z auta. Pásy držia v polohe, v ktorej neprekážajú počas nastupovania do autosedačky.

Roste

Prispôsobí sa rastu dieťaťa

Nastaviteľná opierka hlavy ponúka niekoľko výškových pozícií, ktoré umožňujú prispôsobiť autosedačku vášmu rastúcemu dieťaťu. Vďaka integrovanému vedeniu pásov je nastavovanie opierky hlavy intuitívne a rýchle.

G-CELL

Bočná ochrana G-CELL

Mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa. G-CELL pridáva ďalší vstavaný chránič a poskytuje maximálnu možnú ochranu.

Clima Flow

Ventilácia Clima Flow

Autosedačka Pearl 360 je navrhnutá s vylepšenými a rozšírenými ventilačnými panelmi ClimaFlow a priedušnou penou na zlepšenie cirkulácie vzduchu a udržanie správnej teploty vášho dieťaťa.

Pozrite sa na video

Parametre

Známka ADAC 2.1

Schválenie podľa normy EÚ i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 40 – 105 cm

Približný vek od narodenia do 4 rokov

Pútanie ISOFIXom [yesText]

Pútanie 3bodovým pásom [noText]

Umiestnenie v smere jazdy áno, 76 – 105 cm

Umiestnenie proti smeru jazdy áno

Spôsob pútania dieťaťa 5bodový pás

Polohovanie áno

Prateľný poťah áno

Typ bočnej ochrany rozšířená G-CELL

Základňa nie je v cene, na dokúpenie FamilyFix 360

Otočné sedadlo smerom k dverám auta áno, po dokúpení základne

Modulárny systém jednej základne a dvoch sedačiek [yesText]

Novorodenecká vložka áno, v cene autosedačky

Systém odvetrávania áno, ClimaFlow

Výška maximálna 73 cm

Šírka 43 cm

Váha 8 kg