@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

Vianočné zľavy na všetko až 15%

zavrieť

Autosedačka Maxi-Cosi Coral 360

ZADARMO doručíme k vám domov 3 roky záruka

Najnovšia verzia autosedačky v čiernej farbe škrupiny.

Coral 360 je autosedačka pre deti od narodenia do 15 mesiacov (40 – 83 cm). Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Coral 360 je konštrukčne unikátna autosedačka určená rodičom, ktorí potrebujú alebo vyžadujú veľmi nízku váhu pre ľahké prenášanie.

Viac informácií

Doručíme za 2-3 pracovné dni (skladom 19 ks)

ZADARMO doručíme k vám domov Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

  • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 24 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 10,00 € Zadarmo Doručíme za 2-3 pracovné dni
  • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 10,00 € Zadarmo Doručíme za 2-3 pracovné dni

3 roky záruka

Kategórie: Autosedačky 0 – 13 kg

Prečo vybrať Coral 360

Rad autosedačiek Coral priniesol originálne riešenie modulárnej konštrukcie autosedačky, ktorá umožňuje rodičom prenášať vnútorný odnímateľný nosič s váhou iba 1,7 kg. Chytro navrhnutá škrupina zaisťujúca vysokú bezpečnosť je u Maxi-Cosi úplným štandardom. Najnovší model Coral 360 ju ponúka v elegantnom čiernom prevedení.

Istotu bezpečia navyše zvyšuje komfortná novorodenecká vložka, ktorá pomáha docieliť správnu polohu u najmenších bábätiek. Samozrejmosťou je integrovaná sklápacia slnečná strieška na ochranu pred slnkom a vetrom.

K autosedačke Coral 360 je možné dokúpiť ISOFIX základňu Maxi-Cosi FamilyFix 360. Získate tak ešte väčšie pohodlie pre pútanie autosedačky, ale aj sedadlo, ktoré je možné otočiť smerom k dverám vozidla, čo umožňuje pohodlné usadenie dieťaťa. Navyše je možné na základňu FamilyFix 360 pripevniť aj pokračujúcu autosedačku pre väčšie deti Pearl 360, takže touto voľbou si výhodne zaistíte cestovanie až do 4 rokov veku dieťaťa.

Autosedačku je možné použiť ako súčasť cestovného systému s kočíkmi Maxi-Cosi a ďalších značiek, ktoré sú kompatibilné so systémom Maxi-Cosi Click and Go.

Dôležité vlastnosti

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

Modulární autosedačka

Prvá modulárna autosedačka

Modulárny systém s odnímateľným mäkkým nosičom zaisťuje pohodlie a pokoj na cestách. Odnímateľný mäkký nosič s hmotnosťou iba 1,7 kg umožňuje úplne unikátne možnosti pre ľahšie prenášanie dieťaťa.

Ruzné zpusoby noseni

Rôzne spôsoby nosenia

Vďaka zaťahovacím rukovätiam je možné mäkký nosič používať pri každodennom prenášaní v niekoľkých ergonomických polohách. Pohodlie Coral 360 môžete pozdvihnúť na ešte vyššiu úroveň pomocou popruhu Coral Carry, ktorý sa ponúka ako dokúpiteľné príslušenstvo. S týmto príslušenstvom budete mať pri prenášaní vášho dieťatka obe ruky voľné.

Vložka

Novorodenecká vložka

Súčasťou autosedačky je bezpečnostná vložka pre novorodenca, ktorá obmedzuje priestor v autosedačke a bábätko môže ležať rovnejšie v pohodlnej a ergonomickej polohe.

Pasy

Pásy s funkciou Easy-in

Systém popruhov Easy-in robí česť svojmu menu. 3bodové bezpečnostné pásy sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám uľahčili cestovanie s vašim dieťatkom. Pásy držia v polohe, v ktorej neprekážajú počas vkladania dieťaťa do autosedačky.

Stríška

Sklápacia slnečná strieška

Súčasťou autosedačky je integrovaná sklápacia slnečná strieška, ktorá ponúka ochranu pred slnkom a vetrom.

Isofix základna

ISOFIX základňa

Po dokúpení základne FamilyFix 360 je možné inštalovať autosedačku pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX. Tým získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o podpernú nohu, ktorá zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

180

Výhoda rotácie o 180 stupňov

So základňou FamilyFix 360 získate ďalšie výhody pre pohodlné používanie autosedačky Coral 360. FlexiSpin je šikovný, vstavaný rotačný systém, ktorý umožňuje ľahké otáčanie autosedačky o 180 ° iba jednou rukou. Vďaka tomu je možné vaše dieťa ľahko posadiť a pripútať, pretože jednoducho otočíte autosedačku smerom k dverám auta.

Modulární základna

Modulárna základňa

Jedna základňa, dve sedačky:
modulárna základňa FamilyFix 360 je kompatibilná s autosedačkou pre bábätká Coral 360 aj pokračujúcou autosedačkou Pearl 360 a umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Táto modularita poskytuje vynikajúci komfort pre prvé štyri roky s vašim dieťaťom.

Cestovní systém

Cestovný systém

Coral 360 je možné pomocou adaptérov pripevniť na kočíky Maxi-Cosi a ďalšie modely kočíkov mnohých významných značiek. Detská autosedačka sa tak stáva súčasťou praktického cestovného systému, ktorý rozširuje vašu mobilitu a ponúka plnohodnotné riešenie pre cestovanie.

Pozrite sa na video

Parametre

Schválenie podľa normy EÚ i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 40 – 83 cm

Približný vek od narodenia do 15 mesiacov

Umiestnenie v smere jazdy nie

Umiestnenie proti smeru jazdy áno

Spôsob pútania dieťaťa 3bodový pás

Prateľný poťah áno

Pútanie 3bodovým pásom vozidla

Pútanie pomocou externej základne áno, po dokúpení základne

Externá základňa ISOFIX áno, FamilyFix 360

Novorodenecká vložka áno, komfortná novorodenecká vložka

Strieška áno, súčasťou autosedačky

Súčasť cestovného systému [yesText]

Typ bočnej ochrany základná

Otočné sedadlo smerom k dverám auta áno, po dokúpení základne

Systém odvetrávania nie

Odnímateľný vnútorný nosič [yesText]

Výška maximálna 58 cm

Šírka 44 cm

Váha 5.5 kg