@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

Vianočné zľavy na všetko až 15%

zavrieť

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix i-Size

ZADARMO doručíme k vám domov 3 roky záruka

CabrioFix i-Size je autosedačka pre deti od narodenia do 15 mesiacov (40 – 83 cm). Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. CabrioFix i-Size zaujme perfektnou vyváženosťou vysokého bezpečia, miery komfortu, nízkej váhy a obstarávacej ceny. Víťaz testu Stiftung Warentest 05/2022.

Viac informácií

Skladom, v pondelok 6.2. 

ZADARMO doručíme k vám domov v pondelok 6.2. Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

 • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 24 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 10,00 € Zadarmo v pondelok 6.2.
 • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 10,00 € Zadarmo na odber v pondelok 6.2.

3 roky záruka

Kategórie: Autosedačky 0 – 13 kg

Prečo vybrať CabrioFix i-Size

CabrioFix je legendárny rad autosedačiek a medzi rodičmi celkovo možno vôbec najobľúbenejšia autosedačka pre bábätká. Hlavnými prednosťami inovovaného modelu CabrioFix i-Size sú schválenie podľa novej normy i-Size, nízka váha, vysoká bezpečnosť a priaznivá obstarávacia cena.

Istotu bezpečia navyše zvyšuje novorodenecká vložka, ktorá pomáha docieliť správnu polohu u najmenších bábätiek. Opierka hlavy a pásyvýškovo polohovateľné podľa toho, ako dieťatko rastie. Samozrejmosťou je integrovaná sklápacia slnečná strieška na ochranu pred slnkom a vetrom.

K autosedačke CabrioFix i-Size je možné dokúpiť ISOFIX základňu, získate tak ešte väčšie pohodlie na pútanie autosedačky. Alebo si môžete zvoliť základňu FamilyFix3, na ktorú je možné pripevniť aj pokračujúcu autosedačku pre väčšie deti Pearl Pro2 i-Size, takže touto voľbou si výhodne zaistíte cestovanie až do 4 rokov veku dieťaťa.

Autosedačku je možné použiť ako súčasť cestovného systému s kočíkmi Maxi-Cosi a ďalších značiek, ktoré sú kompatibilné so systémom Maxi-Cosi Click and Go.

1.8 Hodnotenie sedačky autoklubom ADAC

 • Bezpečnosť: 1.3
 • Obsluha: 2.5
 • Ergonómia: 1.6
 • Škodliviny: 1.0
 • Spracovanie a čistenie: 1.9
 • 0.6 - 1.5 veľmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojujúce
 • 3.6 - 4.5 dostatočné
 • 4.6 - 5 nedostatočné

Dôležité vlastnosti

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

Nízká váha

Váha iba 3,2 kg

Autosedačka je veľmi ľahká a preto sa ľahko prenáša do auta aj späť domov, rovnako tak sa ľahko nasadzuje na podvozok kočíka.

Vložka

Novorodenecká vložka

Súčasťou autosedačky je bezpečnostná vložka pre novorodenca, ktorá obmedzuje priestor v autosedačke a bábätko môže ležať rovnejšie v pohodlnej a ergonomickej polohe.

Stríška

Sklápacia slnečná strieška

Súčasťou autosedačky je aj integrovaná sklápacia slnečná strieška, ktorá ponúka ochranu pred slnkom a vetrom.

Isofix základna

ISOFIX základňa

Po dokúpení základne CabrioFix i-Size je možné inštalovať autosedačku pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX. Tým získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o podpernú nohu, ktorá zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

Modulární základna

Modulárna ISOFIX základňa

Jedna základňa, dve sedačky:
voľbou modulárnej základne FamilyFix3 získate kompatibilnú základňu nielen s autosedačkou pre bábätká CabrioFix i-Size ale aj s pokračujúcou autosedačkou Pearl Pro2 i-Size. Táto modularita poskytuje vynikajúci komfort pre prvé štyri roky s vašim dieťaťom.

Cestovní systém

Cestovný systém

CabrioFix i-Size je možné pomocou adaptérov pripevniť na kočíky Maxi-Cosi a ďalšie modely kočíkov mnohých významných značiek. Detská autosedačka sa tak stáva súčasťou praktického cestovného systému, ktorý rozširuje vašu mobilitu a ponúka plnohodnotné riešenie pre cestovanie.

Pozrite sa na video

Parametre

Známka ADAC 1.8

Schválenie podľa normy EÚ i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 40 – 83 cm

Približný vek od narodenia do 15 mesiacov

Umiestnenie v smere jazdy nie

Umiestnenie proti smeru jazdy áno

Spôsob pútania dieťaťa 3bodový pás

Prateľný poťah áno

Pútanie 3bodovým pásom vozidla

Pútanie pomocou externej základne áno, po dokúpení základne

Externá základňa ISOFIX áno, Cabriofix i-Size alebo FamilyFix3

Novorodenecká vložka áno, komfortná novorodenecká vložka

Strieška áno, súčasťou autosedačky

Súčasť cestovného systému [yesText]

Typ bočnej ochrany základná

Otočné sedadlo smerom k dverám auta nie

Systém odvetrávania nie

Odnímateľný vnútorný nosič [noText]

Výška maximálna 57 cm

Šírka 44 cm

Váha 3.2 kg